Strona 1 z 1

Biznes rolniczy

: 26 maja 2021, 13:42
autor: Łasica23
Siemanko, ostatnio szukam w internecie informacji co do tego jak dbać o uprawy. Co możecie mi polecić? Szukałam sporo informacji na ten temat i znalazłam bardzo interesujący artykuł na stronie https://www.sn2.eu/biznes/firma/17761-f ... sowac.html.

Re: Biznes rolniczy

: 02 cze 2021, 1:57
autor: guguś99
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w swoj biznes zwiazany z rolnictwem? Co sądzicie o tym https://luckygrower.com/zewnetrzne-bram ... czarkarni/ Czy uwazacie,ze to dobry pomysl? Zalezy mi,by dowiedziec sie wiecej na temat tego biznesu. Pozdrawiam.

Re: Biznes rolniczy

: 02 cze 2021, 12:53
autor: Marioś33
By zacząć jakiś biznes najlepiej jest wiedzieć od czego najkorzystniej rozpocząć, w co inwestować itd. Dlatego polecam Wam w tej sprawie zajrzeć na stronę https://edoradca.pl/krajowe-inteligentne-specjalizacje/ i poczytać kilka ciekawych artykułów na temat prowadzenia biznesu, co jak wygląda , czy warto, jak wyglądają dotacje itd ;)

Re: Biznes rolniczy

: 16 cze 2021, 15:39
autor: wejś
W sumie każdy z nas może wybierać, co tylko mu się podoba, ale tak naprawdę mam wrażenie, że dziś turystyka może mieć wzięcie i wcale nie potrzebujemy nie wiadomo czego. W końcu można, jak tu https://dreamwoodhouse.com/domek-letnis ... aloroczny/ napisano, wykorzystać domki letniskowe i to cały rok.

Re: Biznes rolniczy

: 14 sie 2021, 10:14
autor: Wąski
Oczywiście samo rolnictwo jest na pewno dochody biznesem, ale jest to również bardzo ciężka praca. Moim zdaniem warto jest zdecydowanie co nieco na ten temat wiedzieć. Dlatego polecam każdemu zapoznanie się z ciekawym wpisem https://museumspass.eu/Jak-zwalczac-i-z ... zimej.html gdzie opisano jak zwalczać grzyby i pleśń na pszenicy ozimej.

Re: Biznes rolniczy

: 23 sie 2021, 19:22
autor: lótek
Ostatnio zamówiliśmy maszyny do ekstruzji. Zaproponowane przez https://agrofeedingtech.pl/oferta/ okazały się całkowicie spełniać nasze wymogi na tym polu. W szczególności granulatory do słomy sprawiły, że jesteśmy całkowicie zadowoleni właśnie z tej inwestycji - to dopiero jakość!

Re: Biznes rolniczy

: 23 sie 2021, 23:28
autor: miś765
Nie mam totalnie pojęcia na temat tego, co Ci polecić. Uważam jednak, że jeśli znasz się na danej branży, to jak najbardziej warto otworzyć w niej biznes. Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat. A Wy jak uważacie? Czekam na Wasze opinie.
___
https://sklepdlaogrodu.pl/