Strona 1 z 1

kurs

: 07 cze 2021, 9:35
autor: Eduś26
Cześć, masz problem ze zdecydowaniem się na jaki kurs się wybrać? Moim zdaniem szkolenia medyczne są bardzo ważne, ponieważ każdy medyk powinien wiedzieć jak zachować się w różnej sytuacji. Robiliście kiedyś kurs pierwszej pomocy? Uważacie, że jest to przydatne szkolenie?

Re: kurs

: 09 cze 2021, 20:15
autor: oluś
Ostatnio zdecydowałam się na kurs pierwszej pomocy ze wzgledu na zaistniałe sytuacje w życiu. Zgłosiłam się przez internet tutaj https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/ . W trakcie szkolenia będziemy mieli możliwość sprawdzenia się w symulowanych scenariuszach oraz omówienia prawidłowego postępowania .

Re: kurs

: 28 cze 2021, 3:24
autor: Natałia
Wiesz co, może nie jest to typowe szkolenie medyczne, jak piszesz, ale na pewno mocno związane z tematem. Ja pracuję jako fizjoterapeutka i planuję szkolenie z prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy czyli metodę BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ mam nadzieję, że niedługo uda mi się wziąć w nim udział.

Re: kurs

: 02 sie 2021, 10:33
autor: nooł
Tak naprawdę to jak oceniacie program do prowadzenia gabinetu lekarskiego RSQ Physio? Właśnie się zastanawiam się nad jego założeniem i zrobieniem kursu w tym kierunku. Od lat prowadzę gabinet lekarski i jest mi dobrze, moi pacjenci zdążają na terapię i nigdy się nie kolidowały godziny, ale jednak jesteśmy w nowoczesności. Co wy na to?

Re: kurs

: 25 sie 2021, 14:24
autor: Greś
W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru ciekawych kursów zawodowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia wskazówki przygotowane przez https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... -na-dzwig/ u których możecie również znaleźć szkolenia UDT, jak na przykład kurs na dźwig przeprowadzone zgodne z najnowszymi standardami, ale również w wydaniu stacjonarnym, jak i online jeśli nie możecie być u nich osobiście na każdym spotkaniu. Ceny też są naprawdę niezłe :)

Re: kurs

: 28 paź 2021, 10:46
autor: Dziewczyna
A czy ktoś z Was szuka może dla siebie kursu elektrycznego, bo chce zdobyć uprawnienia elektryczne SEP? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://sep.bydgoszcz.pl/. Znajdziecie tam właśnie ofertę takiego kursu, który, jak widać, możecie odbyć on-line, bez wychodzenia z domu ;)