Strona 1 z 1

Zakończenie małżeństwa

: 13 lip 2021, 16:13
autor: dilara1967
Witajcie moi drodzy. Zdecydowałam się na zakończenie swojego małżeństwa, co oczywiście nie było łatwą decyzją. O ile z rozwodem cywilnym nie będzie problemu, o tyle potrzebny mi sprawdzony adwokat kościelny Warszawa do stwierdzenia nieważności ślubu kościelnego. Powiedzcie mi, czy korzystaliście z tej możliwości? Macie jakieś rady?

Re: Zakończenie małżeństwa

: 24 lip 2021, 3:37
autor: Janekż
Jeżeli ktoś z was jest z Grójca to polecam zapoznać się z oferta kancelarii https://www.adwokat-grojec.pl/kontakt , która znajduje się na Sportowej 7. Ja korzystałem z pomocy tej kancelarii w swojej sprawie niestety karnej. Polecam kancelarię -adwokat Grójec bo naprawdę pomogą nawet w najbardziej beznadziejnej sprawie.

Re: Zakończenie małżeństwa

: 09 sie 2021, 22:39
autor: łódka99
W Łodzi polecam tą kancelarię http://www.lodz-adwokat.pl/ , pomogą przejść przez cały proces rozwodowy bardzo szybko i sprawnie. Ważna jest nie tylko wiedza z tej dziedziny prawa ale i wsparcie jakie mamy podczas procesu, często to sprawy delikatne i bardzo emocjonalne, wymagają wyczucia oraz ostrożności.

Re: Zakończenie małżeństwa

: 17 paź 2021, 19:48
autor: żuk
Zakończenie własnego małżeństwa nigdy nie jest proste, nawet jeśli nam się nie układało z mężem czy żoną. Tym bardziej problem jest jeszcze większy, kiedy mamy jeszcze dzieci. Wtedy trzeba zająć się i rozwodem, a także i zdecydować z kim dzieci mają zamieszkać itd.. A w tym na pewno pomoże wam kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic.