Strona 1 z 1

Potrzebna sala na konferencję

: 08 wrz 2021, 22:06
autor: dżesika62
Gdyby przyszło wam organizować firmowy event, to jaka sala konferencyjna w Łodzi byłaby waszym pierwszym wyborem? Mnie nie pomaga fakt, że ofert nie brakuje, więc tym trudniej się zdecydować. Podawajcie swoje propozycje, z chęcią je rozważę :)

Re: Potrzebna sala na konferencję

: 15 wrz 2021, 15:53
autor: władek
Za każdym razem, gdy potrzebuje jakiejś sali konferencyjnej, to natychmiastowo wchodzę na bloga http://maps.google.com.bn/url?q=https://otherlife.pl/ i szukam odpowiedniej agencji evenetowej. Jest to najlepsza opcja, bo zajmują się tym sami profesjonaliści.

Re: Potrzebna sala na konferencję

: 14 sty 2022, 10:40
autor: MajaFirmŻ
A czy ktoś z was zastanawiał się kiedyś nad tematem jakie cechy powinna mieć dobra sala konferencyjna ? jeżeli tak to polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.panorama-hoteli.pl/artykul/ ... jnej-51439 , który znajduję się na tym portalu https://www.panorama-hoteli.pl/. Ja dzięki tym informacją na pewno podejmuję lepsze decyzję jeżeli chodzi o wybór sali konferencyjnej. Polecam również przeczytać temat https://www.panorama-hoteli.pl/artykul/ ... elu-100528 o planowaniu wyjazdu integracyjnego.