Strona 1 z 1

Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

: 08 paź 2021, 8:39
autor: Sołek
Przychodzę z pytaniem do mężczyzn już w średnim wieku, ponieważ zastanawiam się jak skutecznie poradzić sobie z problemami siwiejących włosów bo niestety ale u mnie na głowie jest ich coraz więcej i chciałbym jeszcze cieszyć się swoimi naturalnym kolorem jak najdłużej i to bez malowania. Pomożecie?

https://pozycjonowanie-w-lodz.pl/jak-napisac-wstep-do-artykulu-na-bloga-aby-zaciekawic-uzytkownika/

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

: 11 paź 2021, 15:15
autor: Anteśka
Weź w takim razie pod uwagę preparat GR-7 https://gr-7.eu/ jest to przede wszystkim rozwiązanie, który działa skutecznie i wspiera nasze włosy oraz produkcję melaniny w cebulkach włosów która odpowiada za naturalny koloryt włosów. Dlatego warto przetestować bo u mnie po 2 tygodniach efekty były świetne :)

wyjazdy na dorsza

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

: 14 paź 2021, 7:46
autor: OlekEś
Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i właśnie wypróbować sobie preparat GR-7 jak dla mnie zdecydowanie odpowiedni kierunek jeżeli chodzi zarówno o skuteczność działania, bogaty naturalny skład i też naprawdę nie jest drogi. Bez koloryzacji może realnie pomóc i mam nadzieję, że się nie zawiedziecie na efektach końcowych.

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

: 14 paź 2021, 7:48
autor: Sołek
OlekEś pisze: ↑14 paź 2021, 7:46 Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i właśnie wypróbować sobie preparat GR-7 jak dla mnie zdecydowanie odpowiedni kierunek jeżeli chodzi zarówno o skuteczność działania, bogaty naturalny skład i też naprawdę nie jest drogi. Bez koloryzacji może realnie pomóc i mam nadzieję, że się nie zawiedziecie na efektach końcowych.
O proszę dobrze wiedzieć! Na pewno sobie sprawdzę i oczywiście też mam nadzieję, że jeszcze kilka podpowiedzi się tutaj pojawi, a moje włosy odzyskają swoją naturalną czerń :D

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

: 21 paź 2021, 8:09
autor: JacekDyń
Dokładnie, jeśli chcecie spróbować jednak skutecznie poradzić sobie z problemem siwych włosów to tutaj bardzo dobrze pomóc może preparat gr-7 https://gr-7.eu/ sam go stosuję bo niestety ale nagle bardzo szybko zaczęło mi sie pojawiać coraz więcej siwych włosów po 40-ce, preparat dobrze dociera do cebulek włosów zwiększając produkcję melaniny, po tygodniu dwóch stosowania widać ze włosy nabierają znowu odpowiedniego koloru. Warto wypróbować, bo już nie pozostaje tylko opcja ich malowania :)

doom lektor