Strona 1 z 1

Przyczepa dla budowlańca

: 03 gru 2019, 13:12
autor: edran
Prowadzę firmę budowlaną. Mam samochód dostawczy ale to za mało, żeby wszyto pomieścić. Dlatego myślę nad odpowiednią przyczepą. Tylko nie wiem co wybrać.

Re: Przyczepa dla budowlańca

: 03 sty 2020, 11:34
autor: aletta
Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą przyczep. Ja od siebie mogę ci polecić https://www.autoport-jarocin.com.pl/ Mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny. Najlepiej będzie ci wyposażyć się w lekką przyczepę na dwie osie. Na ich stronie na pewno znajdziesz ten rodzaj przyczep.

Re: Przyczepa dla budowlańca

: 26 sie 2020, 10:52
autor: Monia
Warto też pomyśleć o takiej opcji jak zabudowy samochodów dostawczych. Na stronie https://www.ddzabudowy.pl/ znajdziecie wszystkie informacje o firmie, która specjalizuje się w tego typu usługach. Zabudowa przestrzeni ładunkowej to dobra opcja w firmowym aucie.

Re: Przyczepa dla budowlańca

: 14 wrz 2020, 12:43
autor: Minion
Zajrzyj do https://www.boro.info.pl/oferta/przycze ... dywidualne zrobią ci przyczepę na indywidualne zamówienie, taką, jaka najbardziej będzie ci odpowiadać. Mój ojciec u nich też robił swoją. Powiedział ,na czym najbardziej mu zależy i do czego będzie służyć, a oni zajęli się resztą. Mija już kolejny rok, a przyczepka sprawdza się doskonale w każdych warunkach pogodowych i ojciec nigdy nie miał z nią problemów.

Re: Przyczepa dla budowlańca

: 08 lut 2021, 9:36
autor: PawełNowak
Również uważam, że zabudowa samochodu dostawczego to podstawa. Zabezpiecza nie tylko wnętrze auta, ale również przewożony towar. Wszystkie auta dostawcze w mojej firmie posiadają taką zabudowę i gdyby nie ona, nie wiem jakby dziś wyglądały. Najbardziej narażona na uszkodzenia jest podłoga, więc to o nią warto szczególnie zadbać.

Re: Przyczepa dla budowlańca

: 09 wrz 2021, 1:17
autor: móranowska
Różne rodzaje przyczep i lawet znajdziesz w ofercie https://www.autox.com.pl/oferta dlatego to tam radziłbym się zgłosić. Okazały się one niezbędne w moim przypadku, pod realizację większości z transportów. Misja wykonana, było to bardzo dobrze zaaranżowane. Koniecznie sprawdź co mają w zanadrzu,

Re: Przyczepa dla budowlańca

: 23 wrz 2021, 19:40
autor: kamówka
Niektóre, mniejsze pojazdy budowlane dało radę przetransportować przy użyciu przyczepy z oferty https://www.kegger.eu/przyczepy.html . Polecam skupić się na ich ofercie, ponieważ w naszym przypadku okazało się to całkowicie niezastąpione! Dobrze odezwać się do specjalistów w kwestii porad odnośnie tych przyczep.