Strona 1 z 1

Uzależnienie od leków

: 07 gru 2019, 15:55
autor: Dorcia
Czy moglibyście mi doradzić w sprawie jednej placówki, w której leczy się różne nałogi? Znalazłam namiary w internecie na Ośrodek Uzależnień Nefo i zauważyłam, że należy on do najlepszych w rankingu. Będziemy potrzebowali pomocy dla wujka, który popadł w lekomanię i trzeba go jakoś skutecznie z tego wyciągnąć. Czy wystarczy skontaktować się ze specjalistami, czy od razu do nich tam pojechać?

Re: Uzależnienie od leków

: 17 mar 2020, 13:42
autor: parksa
Sporo osób starszych również boryka się z takim problemem. Wielu z nich potrzebuje opieki i nadzoru chociażby w dozowaniu leków i nie tylko. W Niemczech na przykład rośnie zapotrzebowanie na opiekunki osób starszych. Jest to zajęcie bardzo doceniane przez Niemców dlatego też wielu naszych rodaków decyduje się na podjęcie takiej pracy. Na tej stronie https://bravecare.pl/chce-zostac-opiekunka/ znaleźć można wiele wartościowych informacji w tym temacie.

Re: Uzależnienie od leków

: 30 mar 2020, 12:11
autor: aletta
Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzoną placówką zajmującą się leczeniem uzależnień, polecam zgłosić się do ośrodka https://osrodektrzezwosc.pl/, który znajduje się w Łomży. Sama kiedyś tam trafiłam i mogę powiedzieć że otrzymałam tam specjalistyczną pomoc, której potrzebowałam.

Re: Uzależnienie od leków

: 01 cze 2020, 1:56
autor: kacc
Uzależnienie od leków jest równie poważne i niebezpieczne jak narkomania. I tak samo wymaga leczenia w specjalistycznym ośrodku. Jak coś mogę polecić to wybierajcie sprawdzone, prywatne ośrodki, gdzie mają duże doświadczenie https://portaldlazdrowia.pl/dlaczego-wa ... arkomanii/ . Tu nie ma miejsca na pomyłki, brak wsparcia. Szczególnie jak chory jest w złym stanie.

Re: Uzależnienie od leków

: 01 cze 2020, 16:11
autor: shad.howe
W jaki sposób powiedzieć/udowodnić to osobie, która nadużywa leków?

Re: Uzależnienie od leków

: 20 wrz 2020, 21:34
autor: Lidka
Uzależnienie od leków może prowadzić do wielu nieodwracalnych zmian w organiźmie człowieka. Przedawkować lekarstwa jest bardzo prosto, Osoba uzależniona musi sama uświadomić sobie problem, możemy jej pomóc kierując ją do terapeutów. Najepszym rozwiązaniem jest umieszczenie w ośrodku. Detoks Fenix doskonale radzi sobie z takimi przypadkami. Zespół specjalistów od wielu lat skutecznie pomaga chorym wyjść z różnych uzależnień.