Strona 1 z 1

Izolacja budynku

: 14 gru 2019, 14:55
autor: niezgodna
Niedawno z mężem podjęliśmy wyzwanie zbudowania własnego domu. Część rzeczy robimy własnymi rękami, ale niestety nie jest tak kolorowo, bo są rzeczy, które wykonać może tylko profesjonalna firma. I zwracam się do Was o poradę w sprawie firmy zajmującej się izolacją nowych budynków. Znacie jakieś? Myślałam o tej: http://proizol.pl/ . Jakie jest Wasze zdanie?

Re: Izolacja budynku

: 18 gru 2019, 9:01
autor: greta
A o firmie Izolmax słyszałaś? Tutaj https://www.izolmax.pl/ ich stronka. Wykonują i termoizolacje - pianą pur, celulozą, i hydroizolacje - natrysk polimocznika. Także kompleksowa oferta. Rzuć okiem, może namiar Ci się przyda.

Re: Izolacja budynku

: 18 maja 2020, 15:46
autor: mleczko90
Sprawdź https://4insulation.pl/ powinienes znaleźć wszystko co potrzebne

Re: Izolacja budynku

: 26 maja 2020, 14:46
autor: vanda
Oczywiście, że odpowiednia izolacja budynku jest czymś bardzo istotnym. Ja ostatnio rozglądałam się nad różnymi rozwiązaniami i znalazłam świetne systemy steico na stronie eneroo.pl. Ich ogromną zaletą jest to, że chronią budynek przed negatywnym wpływem pary wodnej, zapewniając długotrwałość materiałów konstrukcyjnych. To oczywiście niejedyna zaleta tych materiałów.

Re: Izolacja budynku

: 17 lip 2020, 18:13
autor: wojtek32
Jeżeli chcemy wykonać ocieplenie elewacji to warto pilnie przeliczyć wszystko, ponieważ - pomimo oczywistych korzyści rozłożonych w czasie - to jest to dość kosztowna inwestycja

Re: Izolacja budynku

: 05 paź 2020, 10:35
autor: ęrat
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem izolacji termicznych budynków. Jeżeli mieszkacie w okolicach Rzeszowa to polecam wam skontaktować się z https://www.wotherm.com/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Izolacja budynku

: 15 paź 2020, 2:24
autor: melville
Jeśli chodzi o izolację to ja wybrałem tę z pianki poliuretanowej, kupiliśmy ją w dobrej cenie w Inbud - Hurtowni izolacji termicznych z Gdyni. Tu macie ich stronę internetową http://inbud.gdynia.pl/ Mają super zaopatrzenie (kupicie tam min. wełnę mineralną, kauczuk syntetyczny, pianki polietylenowe i poliuretanowe czy płyty poliuretanowe i polistyrenowe) a do tego korzystne ceny, dlatego warto sobie ich zapamiętać.

Re: Izolacja budynku

: 11 lis 2020, 17:36
autor: kazną
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://presscontent.pl/

Re: Izolacja budynku

: 01 mar 2021, 23:28
autor: MichałeMichalski
Zdecydowanie właśnie przyszłość różnego rodzaju izolacji, w różnych miejscach to zdecydowanie piany poliuretanowe – natrysk poliuretanowy. Lekkie, nowoczesne, praktyczne, wszędzie można je zastosować, tworzą bardzo dobrą powłokę izolacyjną. Dlatego są tak często stosowane. Polecam kontakt z firmą https://www.polychem-systems.com.pl/ oni są producentem takich pian, więc będziemy mieli od razu bardzo szeroki ich wybór i dobrą dostępność

Re: Izolacja budynku

: 28 cze 2021, 18:00
autor: Paweł90
Teraz nowobudowane obiekty budowlane muszą spełniać bardzo restrykcyjne przepisy jeśli chodzi o izolacyjność przegród. Współczynniki przenikania ciepła określone są w odpowiednim rozporządzeniu i trzeba się do tego stosować. W sklepie internetowym https://izosystems.pl/pl/ dostępne są różne materiały termoizolacyjne, dzięki którym wasz dom spełni te wymagania.

Re: Izolacja budynku

: 18 sie 2021, 8:43
autor: sambó
Na pewno musicie rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem izolacji budynków. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.wotherm.com/ Firma ta zajmuje się izolacjami termicznymi i akustycznymi. Są doświadczonymi specjalistami, którym można zaufać.