biocenoza pochwy, co z wynikami?

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:30

Re: biocenoza pochwy, co z wynikami?

Post autor: magnolia »

Wiadomo, że z wynikami to najlepiej do lekarza :) ale na https://tantumrosa.pl/biocenoza-pochwy- ... a-wynikow/ też masz napisane co nieco o interpretacji takich wyników, może się przydać
Awatar użytkownika
ted
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:07

Re: biocenoza pochwy, co z wynikami?

Post autor: ted »

Wydaje mi się to być solidne. Ja raczej skorzystałbym z tego gdybym miał potrzebę.
Do sądu przychodzi się po wyrok, a nie po sprawiedliwość.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: biocenoza pochwy, co z wynikami?

Post autor: Dziewczyna »

A co robicie, kiedy dopadnie Was świąd w okolicy pochwy? Ja najczęściej chodziłam z tym do lekarza i zapisywał mi różne maści, ostatnio jednak koleżanka poleciła mi, abym kupiła sobie Octenisept w aptece. Zaryzykowałam i rzeczywiście zadziałało. Po dwóch dniach nawet już nie pamiętałam o wcześniejszych dolegliwościach :)
Awatar użytkownika
draco
Posty: 18
Rejestracja: 05 lip 2020, 19:32

Re: biocenoza pochwy, co z wynikami?

Post autor: draco »

Dziewczyny, a jak radzicie sobie z suchością pochwy? Pojawiają się u mnie nieprzyjemne otarcia..
Meśka

Re: biocenoza pochwy, co z wynikami?

Post autor: Meśka »

A znasz Vagisan? Możesz kupić krem albo globulki - ja wolę akurat te drugie. Fajnie się u mnie sprawdzają, przede wszystkim działają długofalowo, w przeciwieństwie do żeli na bazie wody.
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: biocenoza pochwy, co z wynikami?

Post autor: straciatella »

Dziewczyna pisze: ↑14 cze 2019, 18:39 A co robicie, kiedy dopadnie Was świąd w okolicy pochwy? Ja najczęściej chodziłam z tym do lekarza i zapisywał mi różne maści
Takich dolegliwości nie miałam ale zdarzały mi się infekcje, ginekolog podejrzewa że może to być też zakażenie hpv i dlatego zalecił mi stosowanie żelu papilocare przez kilka miesięcy i to powinno pomóc
Javorśka83

Re: biocenoza pochwy, co z wynikami?

Post autor: Javorśka83 »

też miałam podobny problem i jeden lek nie pomógl drugi też nie.. dopiero jak poszłam do https://ginkodent.pl/ w Tarnowie to dobrali odpowiednie leki i problemu nie było. Polecam. Jestem ich stałą Pacjentką i moge powiedziec ze oprocz świetnej opieki mają skuteczne leczenia. polecam :)
ODPOWIEDZ