Dom seniora

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Dom seniora

Post autor: Sarina »

Witam! co sądzicie o domach seniora ? Jakis czas temu moja mama uparła się, że nie chce być dla nikogo ciężarem i podjęła decyzję, że zamieszka w domu seniora https://podtopolami.eu/ . Jak mówiła tam będzie miała zapewnione godziwe warunki i medycynę. Także jest to idealne miejsce według niej. Z tego co mówiła nawet są często tam prowadzone różne spotkania okolicznościowe, gdzie zapraszane są rodziny , a atmosfera jest bardzo rodzinna
Awatar użytkownika
Kamil87
Posty: 32
Rejestracja: 03 lip 2019, 23:48

Re: Dom seniora

Post autor: Kamil87 »

W wielu przypadkach jest to najlepsze rozwiązanie. Skoro mama sama podjęła taką decyzję to trzeba ją uszanować. Bardzo dobry dom opieki jest również w Nowym Dworze Mazowieckim "Dom Rodzinny". Mają tam nawet oddział paliatywny, dla bardzo schorowanych osób.
Awatar użytkownika
hannas
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Dom seniora

Post autor: hannas »

Moim zdaniem dom seniora nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie wspominam dobrze pobytu dziadka w takim właśnie miejscu. Według mnie dużo lepszym rozwiązaniem byłaby opiekunka dla takiej osoby. W Niemczech wzrasta zapotrzebowanie na takie osoby, dlatego też wielu naszych rodaków decyduje się na wyjazd do pracy w takim właśnie charakterze. Z tej strony https://bravecare.pl/o-nas/ dowiesz się wiele rzeczy, które mogą okazać się przydatne.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Dom seniora

Post autor: kozi44 »

jak o seniorach mowa to polecam dobry i sprawdzony sklep z aparatami słuchowymi http://www.acustic.pl Ostatnio kupowałam tam z babcią i bardzo sobie go chwali, solidność wykonania i idealne dopasowanie do pacjenta
Awatar użytkownika
Pogo
Posty: 16
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:44

Re: Dom seniora

Post autor: Pogo »

Witam, serdecznie. Polecam Dom Opieki dla osób starszych w Wielogłowach koło Nowego Sącza. Właścicielka to świetna osoba, która faktycznie oddaje serce swoim podopiecznym. Standard samego domu na wysokim poziomie, piękny ogródek https://www.pogodnedni.pl/ Czysto, schludnie. Wspaniały personel. Moja siostra tam przebywała przez sześć miesięcy. Nie ma problemów z odwiedzinami i co bardzo ważne, panuje tam bardzo domowa atmosfera i indywidualne podejście do każdego pensjonariusza. Mogę śmiało polecić. Polecam wszystkim poszukującym domu opieki z prawdziwego zdarzenia!
Awatar użytkownika
annika
Posty: 101
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

Re: Dom seniora

Post autor: annika »

Jeśli macie problem z opieką nad swoimi rodzicami w ciągu dnia to dobrym rozwiązaniem jest opieka dzienna, są takie ośrodki. Jednym z nich jest Dom Dziennego Pobytu „Seniorek” z Rudy Śląskiej https://ddp-seniorek.pl/ My z jego usług korzystamy, w godzinach naszej pracy mama przebywa w tym ośrodku. Wiemy że jest tam pod dobra opieką a ona ma tam ciekawe zajęcia, smaczne posiłki i integruje się z innymi podopiecznymi. Takie rozwiązanie wszystkim nam odpowiada.
Awatar użytkownika
pelikannowy
Posty: 114
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:57

Re: Dom seniora

Post autor: pelikannowy »

Prywatny dom opieki Harmonia http://domsenioraharmonia.pl/ to miejsce, w którym aktualnie przebywa mój dziadek. Miejsce te chwali przede wszystkim za fantastyczne warunki i nietuzinkową atmosferę, przypominającą domową! Chyba o to chodzi?
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Dom seniora

Post autor: Daenerys »

Moja babcia jest przeszczesliwa z wyboru http://podtopolami.eu babcia ma tam całodobową opieke, zajęcia, rehabilitacje, poznala nowych rowiesników jest szczesliwa :) w takich miejscach powinna być świadczona na najwyższym poziomie. Najlepiej jest wybrać się do takiego domu i przekonać się na własnej skórze jak to wszystko wygląda.
ODPOWIEDZ