implant

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
końeczko

implant

Post autor: końeczko »

zastanawiam się poważnie nad implantem, boję się jednak trochę. jakie macie doświadczenia, gdzie robiliście i ile ostatecznie was to wyszło?
łukasik

Re: implant

Post autor: łukasik »

Mam 2 implanty stomatologiczne. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i nie ma zbyt wielu przeciwwskazań zdrowotnych co do jego wykonania, także nie ma co się bać. Najpierw oczywiście powinieneś przejść konsultację implantologiczną, na ogół jest wykonywana w gabinecie stomatologicznym. Ja dodatkowo miałem robioną tomografię komputerową szczęki i żuchwy w Luxmedzie. Na stronie https://www.luxmed-diagnostyka.pl/dla-p ... omputerowa znalazłem namiar na najbliższą placówkę wykonującą to badanie. Dostałem się z dnia na dzień, wynik dostarczyłem dentyście i dzięki temu nowe zęby udało się idealnie dopasować. Dodam, że znajomi mówili, iż teraz nigdzie się nie można dostać, ani do lekarza, ani na diagnostykę. Tymczasem Luxmed działa normalnie, gabinet dentystyczny do którego chodzę już od paru lat także.
martuś

Re: implant

Post autor: martuś »

Jak chce się mieć piękne zęby trzeba o nie dbać. Jak już za późno to jest tyle możliwości. Jak zęba brak są implanty. Zobacz https://implant-zebowy.pl/. Bardzo dobre korony korony emax. Zęby wyglądają naturalnie i pięknie.
baśd

Re: implant

Post autor: baśd »

Miałam robiony implant zęba w zeszłym roku, w gabinecie stomatologicznym OK CLINIC http://okclinic.pl/oferta/chirurgia-stomatologiczna/ w Gdańsku i jestem zachwycona efektem końcowym. Implanta w ogóle nie czuję, działa jak powinien, ząb na nim wygląda jak mój własny, całość wyszła w dobrej cenie. Zdecydowanie tę klinikę polecam, mają szeroki zakres usług, zajmują się także stomatologia estetyczną i zachowawczą.
krzyśor

Re: implant

Post autor: krzyśor »

Jeśli o mnie chodzi to mam jak najlepsze doświadczenia odnośnie implantów, u mnie w każdym razie nie było żadnych komplikacji, wszystko goiło się jak należy a ostateczny efekt jest super, ząb wygląda naturalnie. Zabieg miałem w Margo we Wrocławiu, to bardzo dobra klinika dentystyczna, możecie tam liczyć na fachową opiekę dentystyczną, pełen profesjonalizm usług i rozsądne ceny.
ODPOWIEDZ