Odszkodowanie - błędy medyczne

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: malyswiat5 »

Jak wiadomo, trudno jest dochodzić pewnych odszkodowań, a walka nie jest trudna i wymagająca. Niekiedy właśnie odszkodowanie za błędy lekarskie potrafi być tym, które wymaga specjalnego podejścia i zrozumienia całej sytuacji. Zdecydowanie potrzeba w takiej sytuacji konkretnych działań, zatem polecam zajrzeć na stronę https://kancelariaprobono.pl/bledy-medyczne/ gdzie opisano wszystko bardzo dokładnie.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: elmo »

Generalnie sprawy o odszkodowania nie należą do łatwych. A tym bardziej te, które dotyczą błędów medycznych. Dlatego najlepiej polegać na kimś jak kancelaria eventum w Poznaniu, która w takich odszkodowaniach się specjalizuje. Po prostu wiedzą co można i co trzeba zrobić, pomogą z dokumentacją, która jest bardzo ważna. Bardzo profesjonalnie zajmują się prowadzoną sprawą, zawsze stają na wysokości zadania.
Awatar użytkownika
kunde.arnaldo
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2020, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: kunde.arnaldo »

Taka sprawa w sądzie może ciągnąć się latami...
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 49
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:02

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: anulka30 »

Dużo o takich błędach medycznych poczytasz na pewno na https://www.eventum.com.pl/oferta/odszk ... -lekarski/ . Warto tam zerknąć i sprawdzić wszystko jak wygląda w tej sprawie. Odszkodowania za błędy medyczne teraz wysoko sobie wszyscy cenią, warto walczyć o swoje.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: włóczykij13 »

Miej na uwadze, iż odszkodowań można dochodzić - dlatego walcz o swoje! W takim wypadku najlepiej skorzystać z usług biura odszkodowań - np https://www.meritum.bielsko.pl/ . Ich wsparcie, w moim przypadku, okazało się niezastąpione i niezawodne. To dopiero profesjonalizm!
Awatar użytkownika
okozey
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2020, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: okozey »

Jeżeli takie błędy wystąpiły i są uzasadnione, należy walczyć o odszkodowanie.
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: mimka »

Jeśli błąd medyczny został popełniony na terenie UK, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... -medyczne/ . Jest tam bowiem wiele praktycznych informacji. Myślę, że warto w takiej sytuacji zgłosić się po pomoc do profesjonalnej firmy, która zna się na tym co robi i pomoże w odzyskaniu należnych pieniędzy.
Hareńk

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: Hareńk »

Jeżeli szukasz sprawdzonej kancelarii to polecam - http://prawapacjenta.org/ Obsługę prawną zapewnia Kancelaria BFP
mec. Jolanta Budzowska. Radca prawny specjalizujący się w prawie cywilnym w zakresie problematyki praw pacjenta i dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z tytułu błędów medycznych.
truśka

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: truśka »

Aby cokolwiek w takiej sprawie zrobić,warto zawczasu pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu.Niewielu ludzi o tym myśli,zastanawia się,analizuje co by było gdyby,a jednak mając ubezpieczenie wykupione w towarzystwie ubezpieczeniowym www.tr.gorlice.pl dochodzenie swoich praw byłoby łatwiejsze.
Obecnie żyjemy w takich czasach,że każdy z nas musi dbać sam o siebie,warto się ubezpieczyć i mieć spokojną głowę.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
ada06
Posty: 14
Rejestracja: 11 cze 2020, 18:08

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: ada06 »

Dochodzenie odszkodowań jeśli chodzi o błędy medyczne nie jest łatwe. Takie sprawy też trwają dość długo. Ale walczyć trzeba. Sprawdźcie opinie Lazer Hudziak , to jak działa ta kancelaria. Przekonacie się że można i warto im zaufać. Prowadzą sprawy w całej Polsce, współpracują ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Takie podejście sprawia, że każdy przypadek jest przez nich wnikliwie sprawdzony, a do sprawy są przygotowani najlepiej jak się da. Przekłada się to potem na skuteczność i uzyskanie jak najkorzystniejszego i adekwatnego do poniesionej szkody odszkodowania.
DamianŹ

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: DamianŹ »

Bardzo ciężko znaleźć profesjonalną firmę, która zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania jednak ja znalazłem niedawno https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... kodowania/ i jestem mega zadowolony
Matyldaa

Re: Odszkodowanie - błędy medyczne

Post autor: Matyldaa »

Z błędami medycznymi i odzyskaniem odszkodowania za nie wcale nie jest tak prosto, jakby się mogło wydawać. Problemem jest przede wszystkim takie napisanie pisma do towarzystwa ubezpieczeniowego, żeby nie miało wątpliwości, że ma wypłacić odszkodowanie i to w odpowiedniej wysokości. Ja naczytałam się o różnych sytuacjach i nie ryzykowałam jak i mnie dotknęła taka sytuacja. Od razu zgłosiłam się do polecanej kancelarii odszkodowawczej i zleciłam im reprezentowanie mnie w tej kwestii. Jak potrzebujesz, to możesz poczytać na ten temat w tym miejscu: https://exlege.net.pl/uslugi/odszkodowa ... -medyczne/
ODPOWIEDZ