Prawo jazdy AM

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Prawo jazdy AM

Post autor: malyswiat5 »

Marzysz o tym aby móc jeździć na motorze? Jeśli tak to prawo jazdy AM Kraków jest dla Ciebie świetnym początkiem w tej zabawie! Polecam zacząć od kursu organizowanego przez http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-am gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Mają świetne podejście do kursantów, bardzo dobre ceny i przede wszystkim wysoką zdawalność, także z nimi na pewno pojedziesz daleko!
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Prawo jazdy AM

Post autor: nabila »

W jakiej cenie taki kurs?
Awatar użytkownika
elza
Posty: 212
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Prawo jazdy AM

Post autor: elza »

A no mój chłopak chce w końcu zrobić sobie takie prawko, ale nie wiem, czy mu się uda. A ja w wolnym czasie przeglądam ogłoszenia motoryzacja , bo jeśli zda, to chce mu się dołożyć na motor, a żeby nie czekał, to coś będę w ogóle ogarniać i tak dalej. Dlatego myślę, że dobrze byłoby już coś mieć na oku. Bo sama jak nie znajdę, to to się będzie ciągło...
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Prawo jazdy AM

Post autor: Gatito »

Jak jesteście z Poznania to zajrzyjcie sobie na stronę https://www.zdajprawko.pl/. Polecam - wszystkiego nauczycie się w mgnieniu oka.
niór

Re: Prawo jazdy AM

Post autor: niór »

Jeżeli rozglądacie się za dobrą szkołą nauki jazdy, która organizuje kursy na kategorię A to polecam wam zajrzeć na stronę https://testosk.pl/ Jest to bardzo dobry Ośrodek Szkolenia Kierowców, który znajduje się w Olsztynie. Dzięki nim zdobędziecie uprawnienia do prowadzenia motorów.
błysk

Re: Prawo jazdy AM

Post autor: błysk »

W sumie ja też się zastanawiam, czy nie będę tego potrzebowała. Bo mam na oku samochód na dowód, ale piszą, że niby trzeba mieć właśnie kategorię A i nie wiem. Jeśli tak, to chyba kurs prawa jazdy kat b poznań zrobię. Bez problemów i bez niepotrzebnej reklamy.
motór

Re: Prawo jazdy AM

Post autor: motór »

Może jak odłożę trochę ka$y - na co się niestety nie zanosi - to kiedyś sobie zrobię prawko. Teraz mam sporo innych wydatków.
Przede wszystkim inwestuję w firmę. Choć jak mi zamkną granice, to transport międzynarodowy będzie kwiczał. A specjalnie zamontowaliśmy profesjonalną, zamówioną wedle indywidualnej specyfikacji maszynę z https://wagi-czekala.pl/uslugi/wagi-samochodowe/ do realizowania dalekich kursów. Kontrole na drogach są częste, więc nie można sobie pozwolić na przekroczenie dopuszczalnej masy ładunku choćby i o kilogram.
ODPOWIEDZ