Rzucanie palenia

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
wera
Posty: 195
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:34

Rzucanie palenia

Post autor: wera »

Hej, w końcu po wielu latach postanowiliśmy z mężem rzucić palenie. Razem, żeby było nam raźniej. Mamy już na koncie kilka niepowodzeń w tym temacie. Dlatego tym razem pomyśleliśmy o jakichś lekach czy tabletkach. Może ktoś coś poleci?
zośka

Re: Rzucanie palenia

Post autor: zośka »

wera pisze: ↑31 sie 2020, 7:52 Hej, w końcu po wielu latach postanowiliśmy z mężem rzucić palenie. Razem, żeby było nam raźniej. Mamy już na koncie kilka niepowodzeń w tym temacie. Dlatego tym razem pomyśleliśmy o jakichś lekach czy tabletkach. Może ktoś coś poleci?
W ramach postanowienia noworocznego rzucam palenie, własciwie to nie palę już prawie 2 miesiące. Pomógł mi recigar, kuracja trwała 25 dni. Jak masz jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć
węra

Re: Rzucanie palenia

Post autor: węra »

zośka pisze: ↑28 mar 2021, 23:11
W ramach postanowienia noworocznego rzucam palenie, własciwie to nie palę już prawie 2 miesiące. Pomógł mi recigar, kuracja trwała 25 dni. Jak masz jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć
Wow, gratuluję. Taka kuracja 25 dni z recigarem naprawdę wystarczyła, żeby rzucic palenie? Nie ciągnie Cie już? Koszt nie jest duży, myślę, że mogłabym spróbować, zawsze to większe szanse na sukces.
Sandruśka_88

Re: Rzucanie palenia

Post autor: Sandruśka_88 »

Jakie są wasze sposoby na rzucenie palenia? Moim skutecznym sposobem okazał się blog byłej palaczki. Dziewczyna opowiada w jaki sposób udało się jej rzucić palenie. Więcej informacji można przeczytać na stronie https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/
ODPOWIEDZ