Warszawski ortopeda

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 62
Rejestracja: 30 cze 2019, 14:35

Warszawski ortopeda

Post autor: kasjopeja »

Który ortopeda w Warszawie może być uznany za specjalistę od urazów kolana? Szukam kogoś, kto będzie w stanie porządnie rozwiązać problem zerwanego więzadła ACL, uszkodzonych więzadeł bocznych i pękniętej łąkotki? Podobno w Ortopedice jest jeden lekarz, który takie przypadki wręcz uwielbia i ma naprawdę ogromne doświadczenie?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Warszawski ortopeda

Post autor: mczay »

Najgorzej że u nas na nfz dostęp do dobrych lekarzy specjalistów jest tak utrudniony, czeka się całymi miesiącami na wizytę. Alternatywą jest wykupienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, tutaj https://cmp.med.pl/ macie jedną z lepszych ofert na rynku.
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Warszawski ortopeda

Post autor: hunebe »

Jeśli potrzebujecie ortopedę dla dziecka to polecam https://carolina.pl/ortopedia-dziecieca/ . Tutaj można przeprowadzić bilans ortopedyczny dziecka który jest skierowany dla osób od 4 roku życia. Warto regularnie taki przeprowadzać by sprawdzać rozwój
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Warszawski ortopeda

Post autor: Nnnama »

Teraz mamy takie czasy, że na NFZ dostać się gdzie do specjalisty jest niemożliwe. Pozostają jedynie prywatne wizyty. W Wilmedzie na Wilanowie przyjmuje dr Wojciech Glinkowski. Jest naprawdę dobrym specjalistą. Warto się do niego udać.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Warszawski ortopeda

Post autor: Dzony82 »

Witam,zalezy mi na znalezieniu ortopedy dla osoby z problemami związanymi z kręgosłupem,a dokładniej odcinkiem lędzwiowym. Co sądzicie o wyszukaniu ortopedy internetowo https://medicapark.pl/ortopedia,20,pl ? Chętnie poznam Wasze opinie,pozdrawiam.
kryśka

ortopeda

Post autor: kryśka »

Jeślibyś potrzebowała pomocy ortopedy z Krakowa to polecam wybrać się do https://www.rehabilitacje.org/ . Wszystko znajduje się na miejscu. Bardzo dobry doktor, można zrobić badania i od razu zapisać się na rehabilitację, nie trzeba chodzić w różne miejsca za badaniami.
ODPOWIEDZ