zdrowy uśmiech

Leki, rehabilitacje, medycyna, zdrowe odżywianie, badania. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

zdrowy uśmiech

Post autor: kazna »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym polecam wejść http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
aśka78

Re: zdrowy uśmiech

Post autor: aśka78 »

Jak chce się mieć piękne zęby trzeba o nie dbać. Jak już za późno to jest tyle możliwości. Jak zęba brak są implanty. Zobacz [url]https://implant-zebowy.pl/[url]. Bardzo dobre korony korony emax. Zęby wyglądają naturalnie i pięknie.
KamileczkaĆŁ

Re: zdrowy uśmiech

Post autor: KamileczkaĆŁ »

Powiem wam, że ja ja w pewnym okresie swojego życia zaniedbałam swoje zęby a konsekwencją tego była utrata 4 i 5. Niestety bardzo nie estetycznie to wyglądało i zdecydowałam się najpierw wyleczyć pozostałe zęby a potem wstawić implanty w tym punkcie Ddent w Policach http://ddent.pl/kontakt/.
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: zdrowy uśmiech

Post autor: hunebe »

Rzeczywiście najlepiej w takim wypadku szukać informacji na specjalistycznych stronach, a także warto skonsultować się z lekarzem np. w gabinecie , gdzie dostępne jest leczenie okluzji. Zaburzenie okluzji wiążę się z nieprawidłowym kontaktowaniem się zębów górnych i dolnych. Rzeczywiście najlepiej w takim wypadku szukać informacji na specjalistycznych stronach, a także warto skonsultować się z lekarzem np. w gabinecie , gdzie dostępne jest leczenie okluzji. Zaburzenie okluzji wiążę się z nieprawidłowym kontaktowaniem się zębów górnych i dolnych.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 21:41 przez hunebe, łącznie zmieniany 1 raz.
toliś

Re: zdrowy uśmiech

Post autor: toliś »

Myślę, że na spokojnie warto pomyśleć o pakiecie stomatologicznym. Taka opcja jest naprawdę warta uwagi. Można w ten sposób niewątpliwie sporo zaoszczędzić. Tutaj https://mediccentre.pl/pakiety-stomatologiczne dowiecie się więcej na ten temat. Propozycji jest naprawdę sporo. Myślę, że warto z nich skorzystać.
ŁukaszWales

Re: zdrowy uśmiech

Post autor: ŁukaszWales »

Jeżeli chcecie zadbać o zęby to warto regularnie chodzić na wizyty kontrolne.. Ja kiedyś to zaniedbałem, na szczęście odratowano moje uzębienie w Elektoralnej w Warszawie, z resztą wiele zabiegów można tam wykonać i zainwestować w swoje zęby z pewnością, że wszystko zostanie dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: zdrowy uśmiech

Post autor: Dzony82 »

Bardzo ważną sprawą jest mieć piękne zęby i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest dbać o stan swojego uzębienia. Muszę przyznać, że ja również od pewnego czasu częściej uczęszczam do ortodonty. Na ostatniej wizycie mój dentysta zauważył, że wyrasta mi "ósemka" tzw. ząb mądrości i trzeba było myśleć nad wyrwaniem. Wpadłem na artykuł w internecie: https://www.impactfactor.pl/czy-usuniec ... powiadamy/ tutaj znajdziecie więcej ważnych informacji na ten temat . Polecam się zapoznać szczególnie jeśli ktoś tak jak ja ma stresa przed wizytą u ortodonty. Pozdrawiam. :)
pyśka

Re: zdrowy uśmiech

Post autor: pyśka »

Podstawą zdrowego i pięknego uśmiechu są proste i prawidłowo ustawione zęby. Dlatego ja jako już dorosła osoba zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne za pomocą aparatu. Zapisałam się na konsultację do Rock Your Smile w Warszawie https://www.centrum-ortodontyczne.pl/ i od pół roku noszę aparat :)
ODPOWIEDZ