grypa

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Wikińcia

grypa

Post autor: Wikińcia »

co bierzecie przy przeziębieniu ?? bo mnie już zwykłe witaminki nie pomagają a gorączka kaszel i dreszcze nie przechodzą
kłuska

Re: grypa

Post autor: kłuska »

ja przy przeziebieniu to zawsze sie zmagam z dosc ostrym bolem gardla, nauczona juz doswiadczeniem mam w apteczce septogard, bardzo dobry lek na gardło
wiruś2

Re: grypa

Post autor: wiruś2 »

https://medikapoland.pl/pl/content/154- ... -powietrza to bardzo dobry producent ssprzętu do oczyszczania powietrza. Takie urządzenie mam u siebie w biurze, dzięki niemu mam czyste powietrze. Zawsze miałam problem z oddychaniem a teraz mogę swobodnie oddychać i gwarantuje nam oczyszczanie na bieżąco.
poluś77

Re: grypa

Post autor: poluś77 »

Witam,jakie rodzaje termometrów polecacie? Chętnie poznam wasze opinie,poniewaz bardzo zalezy mi na tym,by zainwestować w dobrej jakosci termometr,ktory bedzie dobrej jakosci. https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... h-rodzaje/ Co o tym sądzicie?
dażka21

Re: grypa

Post autor: dażka21 »

Jeśli chodzi o grypę to tej choroby absolutnie nie można sobie lekceważyć. Musi być wyleczona do końca. W przeciwnym razie mogą nawet wystąpić poważne powikłania, tu nie ma żartów. Ja sobie nawet w necie wpisałam grypa objawy leczenie żeby mieć jak największą wiedzę na temat tej choroby, poznać objawy, żeby nie pomylić z przeziębieniem na przykład.
ODPOWIEDZ