Kraków - rehabilitacja dla seniorów

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Petronela1961
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 0:26

Kraków - rehabilitacja dla seniorów

Post autor: Petronela1961 »

Witam serdecznie. Mój lekarz rodzinny z uwagi na moje częste urazy zalecił mi zapisanie się na rehabilitację. Szukam więc sprawdzonych przychodni, gdzie mogłabym na takie zajęcia chodzić. Będę wdzięczna za wskazówki.
Awatar użytkownika
Aida92
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 9:33

Re: Kraków - rehabilitacja dla seniorów

Post autor: Aida92 »

Kiedy zdiagnozowano u mnie skoliozę, koleżanka poleciła mi zapisać się do Centrum Rehabilitacji Jedyne Zdrowie. Otrzymałam tam naprawdę profesjonalną opiekę, więc śmiało mogę polecić. Przyjmują tam wspaniali specjaliści z pasją do pomagania :)
Łucja87

Re: Kraków - rehabilitacja dla seniorów

Post autor: Łucja87 »

Ja niedawno przechodziłam rehabilitację odcinka lędźwiowego w gabinecie https://www.rehabilitacja.krakow.pl przy ulicy Krowoderskich Zuchów 19/83. Dysponują nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym, wykwalifikowanym personelem oraz atrakcyjną ofertą. Po kilku tygodniach regularnych zabiegów i ćwiczeń, ból całkowicie ustąpił, a ja mogłam wrócić do codziennych obowiązków.

hurtownia oświetleniowa wrocław
Wąż

Re: Kraków - rehabilitacja dla seniorów

Post autor: Wąż »

Najważniejsze jest to, aby trafić na dobrego specjalistę, który faktycznie nam pomoże. A wiadomo, że w tej kwestii bywa różnie. Dlatego ja przede wszystkim stawiam na prywatne placówki. Chociażby byłam jakiś czas temu w Centrum Medycznym Gamma i byłam mile zaskoczona profesjonalnym podejściem oraz miłą atmosferą, jaka tam panowała. Aż chce się iść potem do takiego specjalisty. Szczególnie w tych czasach warto stawiać na specjalistów i miejsca, gdzie człowiek będzie traktowany jak człowiek. Bo nasze publiczne szpitale i izba przyjęć to czasami cyrk na kółkach.
ogór

Re: Kraków - rehabilitacja dla seniorów

Post autor: ogór »

Tak naprawdę wiem, że specjalizujecie się w osobach starszych. Na pewno macie więc dla nich odpowiednie wyposażenie. Wydaje mi się jednak, że jeśli problem tkwi w jego braku, to można to łatwo nadrobić. Sklep Nieograniczeni https://nieograniczeni.com/kije-trekkingowe ma bardzo dobre ceny na wyposażenie rehabilitacyjne, czy wyposażenie sanitarne dla chorego.
ODPOWIEDZ