Psychoterapueta

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
qwer32
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:30

Psychoterapueta

Post autor: qwer32 »

Czy uważacie, że pomoc psychoterapeuty jest potrzebna, jeśli zauważa się jakieś problemy u swoich bliskich? Czy faktycznie warto zgłosić się odpowiednio szybko? A może macie jakieś sprawdzone i polecane miejsca w Warszawie? Dajcie koniecznie znać!
Awatar użytkownika
bell909
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:54

Re: Psychoterapueta

Post autor: bell909 »

Świetnie, że ktoś, kto ma problem decyduje się na tak poważny krok, który ma wpłynąć na poprawę jego zdrowia psychicznego, jak i często jest to początkiem wielu zmian. Jeśli już mowa o terapii w Warszawie to polecam Ci https://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ Tam spokojnie zapiszesz się online i wszystko sobie załatwisz.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Psychoterapueta

Post autor: ewe211 »

Też należę zdecydowanie do grona osób, które polecają klinikę Psychomedic. Oprócz specjalistów, sprzętów, atmosfery itd. ja jeszcze dodatkowo jestem zadowolona z tego, jak łatwo i szybko można się umówić na wizytę, a jest to możliwe, dzięki możliwości online lub dzwonimy pod numerem 22 253 88 88 i bardzo szybko się umawiamy. Trwa to zaledwie kilka minut.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: Psychoterapueta

Post autor: Sarina »

Niestety depresja dotyka rowniez osoby starsze.Taki senior zaczyna czuc sie niepotrzebnym poniewaz z wiekiem przestaje byc samodzielny - nie ma sily ani motywacji do zycia. Sa jednak takie miejsca, w ktorych ludzie potrafią mu pokazac ze warto zyc i ma dla kogo zyc. Takim miejscem jest chocby dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu . To dobre miejsce dla kazdego seniora
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Psychoterapueta

Post autor: rysia »

Hejka. Także zauważyłam, że osoby starsze bardzo często tracą świadomość swojej wartości przez co nie mają już ochoty na uczestnictwo w zadaniach dnia codziennego. Dlatego też chciałabym jakoś ich do tego zachęcić i w tym celu dokonałam zakupu tutaj https://seniorlux.pl/Pomoce-terapeutycz ... orego-c618 takich pomocy terapeutycznych w postaci różnych klocków i gier. Dzięki temu nie jedna osoba starsza stała się bardziej aktywna niż poprzednio
ODPOWIEDZ