Urządzenia kuchenne

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Śliweczka

Urządzenia kuchenne

Post autor: Śliweczka »

Coraz częściej słyszę ostatnio od znajomych o tych różnych nowych, rzekomo fantastycznych, urządzeniach kuchennych. Nazywają się różnie - termomix, lidlomix, jak zwał tak zwał. Podobno robią wszystko naraz - gotowanie, przetwory, pieczenie, jeszcze może zęby umyje i buta zawiąże, jak będzie potrzeba :lol: :lol: Piszą też o tym tutaj na stronce z poradami. Serio to jest takie dobre?
Awatar użytkownika
robertpolerski
Posty: 97
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:31

Re: Urządzenia kuchenne

Post autor: robertpolerski »

Też się nad tym zastanawiałem. Czytam bloga o kuchni http://maps.google.kz/url?q=http://agdchrosciel.pl/ i ogólnie czego sam nie sprawdzałem, to na tym blogu zawsze wszystko zgadza się z rzeczywistością. Ostatnio pisali coś o tym i zastanawiam się nad zakupem do swojej kuchni, ale inwestycja jest droga, czekam na odpowiedź kogoś, kto już kupił sobie taki sprzęt i go nam zrecenzuje.
Karcher

Re: Urządzenia kuchenne

Post autor: Karcher »

Ciekawym urządzeniem jest odkurzacz piorący. Ale po co go odrazu kupować jak można skorzystać z oferty na https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl. Serdecznie zapraszam .

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących
Odkurzacze piorące
Odkurzacze piorące są zazwyczaj wybierane przez wykwalifikowane firmy zajmujące się sprzątaniem wielkopowierzchniowym jak również zakłady auto-detailingowe. Dają komfort pracy na najwyższym poziomie. Wysokie parametry robocze powodują, że sprzątanie jest dokładniejsze. Solidna turbina ssąca zapewnia szalenie skrócony czas schnięcia czyszczonej powierzchni, dzięki czemu pozwala na przyśpieszone użytkowanie.
Najem odkurzaczy piorących
Wartość kupna takiego narzędzia piorącego wynosi kilka tysięcy złotych. Nasza firma proponuje wypożyczenie profesjonalnego odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 10/1 na terenie Warszawy i okolic. Dzięki czemu mogą Państwo przeprowadzić rzetelne odkurzanie samemu, znikomym wydatkiem pieniężnym u siebie w mieszkaniu, gdyż nasze odkurzacze można wydzierżawić nawet na jedną dobę.
Odkurzacz można odebrać osobiście lub skorzystać z możliwości dostarczenia jak również odbioru od klienta za dodatkową opłatą.
Karcher Puzzi 10/1
Urządzenie piorące Karcher Puzzi 10/1 perfekcyjnie obchodzi się z każdym zaplamieniem. Elementy pomocnicze takie jak poszczególne ssawki do dywanów lub tapicerek, wąż spryskująco-odsysający czy też proszek piorący Karcher nieprzeciętnie usprawniają komfort czynności. Mogą Państwo je wynająć w całości z odkurzaczem Karcher Puzzi 10/1 bez dodatkowych płatności.
Za pomocą tego urządzenia można uprać dywany, wyczyścić wykładziny, wyprać materace, wyprać tapicerki meblowe, uprać tapicerki samochodowe.
Odkurzacz oprócz sumiennego czyszczenia, skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy i pozwala cieszyć się uczuciem znakomitej czystości oraz świeżości przez dłużej.
Iwonka

Re: Urządzenia kuchenne

Post autor: Iwonka »

Ja stawia na nowinki technologiczne, które są zastosowane w sprzęcie agd. Uważam, że sprzęty takie są ciekawsze, bardziej funkcjonalne ba nawet oszczędne. Przykładem takiego urządzenia jest płyta gazowa typu "gaz pod szkłem" Solgaz. Mam w kuchni jej najnowszy model Innova. Jest to płyta gazowa, która wygląda jak indukcja bo komora spalania jest schowana wewnątrz. Nie trzeba do niej wymieniać garnków i zużywa mniej gazu niż tradycyjne kuchenki nawet o 50% stąd te oszczędności w naszym domowym budżecie.
ODPOWIEDZ