Wstawianie implantów zębów

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Dobrogost-91
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:05

Wstawianie implantów zębów

Post autor: Dobrogost-91 »

Witam.
Chciałbym umówić się prywatnie na wstawienie implantu zęba, ale nie mogę zdecydować się na konkretny gabinet. Co sądzicie na temat Prodentiki w Warszawie? Wiem, że są u nich przeprowadzane takie zabiegi.
Awatar użytkownika
Lucjan_86
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 2:21

Re: Wstawianie implantów zębów

Post autor: Lucjan_86 »

Na temat Prodentiki mógłbym powiedzieć wiele dobrego. To nowocześnie wyposażony gabinet, a lekarze doskonale dbają pacjentów, wsłuchując się w ich potrzeby. Każdy zabieg łącznie ze wstawieniem implantów zębów jest tam wykonywany na najwyższym poziomie i tego nie da się ukryć.
Struś

Re: Wstawianie implantów zębów

Post autor: Struś »

Serdecznie polecam http://usmiechzdrowia.pl/zabiegi/implan ... ologiczne/. Zabiegi wykonywane są bardzo solidnie a efekty leczenie trwałe. Wizyty zawsze odbywają się w przyjemnej bezstresowej atmosferze. Doktor i personel dokładają wszelkich starań by pacjent się nie denerwował.

co ania dodała do ciasta
struś

Re: Wstawianie implantów zębów

Post autor: struś »

No właśnie ja się zastanawiam nad pójściem do dentysty, ale prawda jest taka, że jak czytam, co to jest sterowana regeneracja kości i co może mnie z moim problemem spotkać, to to wszystko jakoś tak odkładam. No nie wiem sama już, co mam robić. Problem jest spory, bo w zasadzie nie chodzi o zwykłe borowanie...
Morwa

Re: Wstawianie implantów zębów

Post autor: Morwa »

Jeżeli chodzi o dentystę to ja polecam klinikę stomatologiczną Zbigniewa Kowalika na warszawskich bielanach. Naprawdę nie byłam w lepszym miejscu, jeżeli można powiedzieć, że gabinet stomatologiczny jest dobrym miejscem. Na ogromny plus rejestracja przez znanego lekarza, dodatkowo bardzo ładne wnętrze, czysto i duża dostępność terminów. Bardzo jestem zadowolona. Zapisałam też mamę na konsultację w sprawie wszczepienia implantu. Zobacz sobie ich na stronie: http://www.klinikastomatologiczna.pl/. Nie ma się czego bać!
ODPOWIEDZ