Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Wszystko o futrzastych milusińskich! Jak trenować psa psa, gdzie kupić karmę dla kota, gdzie znaleźć najlepszą klatkę dla chomika? Radzimy, dyskutujemy, odpowiadamy.
Awatar użytkownika
Alisia
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2020, 21:04

Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: Alisia »

Korzysta ktoś z tego pakietu usług weterynaryjnych Pethelp? Zastanawiam się nad przystąpieniem, bo warunki spoko. Wizyty u weterynarza, badania, wszystko w cenie, można kupić na rok lub miesięcznie. No i te dodatkowe korzyści, do tego porady weterynaryjne online.
Awatar użytkownika
Kubabu
Posty: 45
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:44

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: Kubabu »

Ja miałem pierw na miesiąc a teraz już mam roczny bo się sprawdza. Mieliśmy sytuację kryzysową na wakacjach to od ręki wizyta w innej placówce. To jest bardzo fajnie
Awatar użytkownika
alimilo
Posty: 62
Rejestracja: 20 sty 2020, 19:56

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: alimilo »

Ja bylam nastawiona sceptycznie, ale maz mnie namowil i wzielismy dla naszego doga na probe, koniec koncow okazalo sie, ze sie oplacalo bo badania krwi wyszly nie najlepsze i musielismy troche sie nachodzic do weta
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: igielka »

Byłam już z psem kilka razy i pomimo drobnych problemów technicznych nie mam na co narzekać
Awatar użytkownika
Kaja8
Posty: 14
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:21

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: Kaja8 »

W sumie kupiłam w zeszłym roku, od tego czasu byliśmy z psem może ze dwa razy, ale w razie czego, dobrze mieć
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:30

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: magnolia »

w sumie spoko opcja, za granica to jest mega popularne i mysle, ze u nas lada moment tez bedzie :D
Awatar użytkownika
oven
Posty: 87
Rejestracja: 28 lis 2019, 22:16

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: oven »

ja mam od niedawna, poki co zrobilismy psiakowi badania i ogolny przeglad stanu zdrowia, fajna sprawa
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: Dziewczyna »

U mojego psa ostatnio zdiagnozowano cukrzycę ;( Zupełnie nie wiem teraz, co mam robić... czy jest jakaś specjalna karma dla psa z cukrzycą? Czy pupil kogoś z Was również ma podniesiony poziom cukru? Jak staracie się z tym walczyć? Czy odpowiednie żywienie przynosi rezultaty?
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Pethelp pakiety medyczne dla psa i kota

Post autor: elmo »

Tak jak ludzie psy czy koty również chorują. Bardzo ważna jest profesjonalna pomoc medyczna, diagnostyka w zależności od rodzaju problemów. Zwierzęta tak samo potrzebują leków, różnych zabiegów, często rehabilitacji. Bardzo dużo też daje magnetoterapia. Są urządzenia od www.biomagvet.pl , które można z powodzeniem stosować w warunkach domowych. Takie zabiegi mają działanie przeciwbólowe, regeneracyjne, a przy tym są bezinwazyjne.
ODPOWIEDZ