Ze zwierzakiem na urlop

Wszystko o futrzastych milusińskich! Jak trenować psa psa, gdzie kupić karmę dla kota, gdzie znaleźć najlepszą klatkę dla chomika? Radzimy, dyskutujemy, odpowiadamy.
Awatar użytkownika
Bonno
Posty: 54
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:34

Ze zwierzakiem na urlop

Post autor: Bonno »

W tym roku wybieram się na urlop sam, zabieram tylko psiaka. Podpowiecie jakieś spokojne miejsca, gdzie można zabrać zwierzaka i gdzie za dużo ludzi się nie kręci?
Asperger wcielony :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pogo
Posty: 16
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:44

Re: Ze zwierzakiem na urlop

Post autor: Pogo »

Na szczęście takich miejsc przyjaznych wypoczynkowi ze zwierzakiem przybywa. Sama podróż wymaga też solidnych przygotowań i odpowiedniego nastawienia. Czy na pewno dobrze wiemy jak przygotować się do takiej eskapady? Co zrobić aby zwierzaki dzielnie zniosły podróż? Czy pamiętamy o profilaktyce przeciwkleszczowej? Przecież będą więcej przebywać na zewnątrz, a to stwarza zagrożenie atakami kleszczy i owadów. Wszelkie porady w tej kwestii możecie uzyskać na tej stronie https://mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/z ... sem-kotem/ Zapoznajcie się z nimi koniecznie.
wójteks

Re: Ze zwierzakiem na urlop

Post autor: wójteks »

Ja ostatnio dla swojego konia kupiłem granulat dla koni. Wydaję się być teraz zadowolony z tego. Polecam sprobować dla swoich koni.
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Ze zwierzakiem na urlop

Post autor: nabila »

Dobrym pomysłem jest wynajęcie domku, żeby piesek nie przeszkadzał nikomu w hotelu. Może Mazury? Dużo terenów do spacerowania to się wybiega, do tego można unikać ludzi i naprawdę odpocząć od miasta, zrelaksować się i naładować akumulatory. Jak dla mnie to najlepsza opcja zarówno dla pieska, jak i wypoczywającego
ODPOWIEDZ